بستن
0 مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
تمام دسته بندی ها
  فیلتر ها
  تنظیمات
  جستجو

  اسلک لاین

  اسلک لاین

  High line : مهیج و پرمخاطره ترین شاخه ی اسلک لاین که جسارت و روحیه ماجراجویی بالایی را می طلبد، بستن اسلک لاین و حفظ تعادل در ارتفاعات است. اسلک لاین بر فراز دره ها، آسمان خراش ها، مابین صخره ها و به طور کلی هر گونه ارتفاع قابل ملاحظه از سطح زمین را های لاین می نامند.


  Trick line : به دلیل سهولت در نصب و گستردگی تکنیک های موجود، Trickline به عنوان رایج ترین شاخه از اسلک لاین شناخته شده است.تسمه Trickline در ارتفاع نسبتاً پایین و ایمن از سطح زمین بسته می شود و ضخامت آن 2 اینچ می باشد.در این شاخه ورزشکار به انجام حرکات نمایشی و آکروباتیک می پردازد

  Longline : دیگری از اسلک لاین می باشد که تسمه استفاده شده، طولی بیشتر از ۵۰ متر دارد. نسبت به انواع دیگر اسلک لاین، تسمه بسیار شٌل بسته می شود و حفظ تعادل روی آن بسیار مشکل تر می باشد.نکته اصلی این شاخه در بالا بردن استقامت اسلک لاینر می باشد.


  Waterline : در واتر لاین تسمه مورد نظر را برروی رودخانه یا دریاچه نصب می کنند و همچنین از هیچ ابزار حمایتی استفاده نمی شود. این شاخه یکی از بهترین روش های ممکن برای یادگیری اسلک لاین می باشد، زیرا فرد مبتدی بودن هیچ ترسی از صدمه دیدن براحتی ذهن خود را معطوف راه رفتن بر روی تسمه می کند.

  درج نظر